Kontakt


 E-post: onestopfutureshop@goteborg.se

Våra företagsrådgivare är flytande i flera språk: svenska, engelska, arabiska, persiska/farsi, franska, spanska och somaliska (vid bokning).

One Stop Future Shop business center

Öppettider drop-in
Måndagar, tisdagar, onsdagar & torsdagar klockan 13-17

Dessa dagar under 2018 är drop-in stängt på Vårväderstorget:
29/3: Skärtorsdagen stängt
2/4: Annandag påsk (helgdag) stängt
9/4: drop-in är flyttad till Världskulturmuseet
1/5: Första maj (helgdag) stängt
10/5: Kristi Himmelsfärd (helgdag) stängt
15/8: Vi befinner oss på plats i Bältespännarparken på Kulturkalaset – varmt välkomna!
16/8: Vi befinner oss på plats i Bältespännarparken på Kulturkalaset – varmt välkomna!

Besöksadress:
Vårväderstorget 1
418 31 Göteborg

Postadress:
SDF Västra Hisingen
Att. Namn / One Stop Future Shop
Box 48063
418 22 Göteborg

Vi ligger mitt på torget i Biskopsgården, Göteborg.
Närmaste spårvagnshållplats är Vårväderstorget,
och hit går spårvagnarna 5, 6 och 10.
Välkommen!

Kontakt medarbetare

Samira Savarani, delprojektledare
E-post: samira.savarani@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 855 34 50

Lena Sjödin, delprojektledare
E-post: lena.sjodin@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 855 34 52

Bacel Alawad, affärsutvecklare
E-post: bacel.alawad@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 856 66 72

Di Wang, affärsutvecklare
E-post: di.wang@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 076 240 97 90

Parasto Javanshir, kommunikatör
E-post: parasto.javanshir@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 856 75 25

Daniela Ölmunger, projektledare
E-post: daniela.olmunger@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 070 785 02 01

Ghaleb Muhssen, projektekonom
E-post: ghaleb.muhssen@lundby.goteborg.se
Telefon: 031 366 70 81

Anna Holmberg, processledare
Telefon: 076 618 26 14

Maud Hartelius, projektadministratör
E-post: maud.hartelius@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 031 366 53 57

 Nafaa Bejaoui, delprojektledare
E-post: nafaa.bejaoui@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 855 46 33