Kontakt


 E-post: onestopfutureshop@goteborg.se

Våra företagsrådgivare är flytande i flera språk: svenska, engelska, arabiska, persiska/farsi, franska, spanska och somaliska (vid bokning).

One Stop Future Shop business center

Öppettider drop-in
Måndagar, tisdagar, onsdagar & torsdagar klockan 13-17

Dessa dagar under 2018 är drop-in stängt:
29/3: Skärtorsdagen stängt
2/4: Annandag påsk (helgdag) stängt
9/4: drop-in är flyttad till Världskulturmuseet
1/5: Första maj (helgdag) stängt
10/5: Kristi Himmelsfärd (helgdag) stängt

Besöksadress:
Vårväderstorget 1
418 31 Göteborg

Postadress:
SDF Västra Hisingen
Att. Namn / One Stop Future Shop
Box 48063
418 22 Göteborg

Vi ligger mitt på torget i Biskopsgården, Göteborg.
Närmaste spårvagnshållplats är Vårväderstorget,
och hit går spårvagnarna 5, 6 och 10.
Välkommen!

Kontakt medarbetare

Jasmine Soufi, delprojektledare
E-post: jasmine.soufi@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 031-3665449

Lena Sjödin, delprojektledare
E-post: lena.sjodin@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 855 34 52

Samira Savarani, delprojektledare
E-post: samira.savarani@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 855 34 50

Bacel Alawad, affärsutvecklare
E-post: bacel.alawad@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 856 66 72

Di Wang, affärsutvecklare
E-post: di.wang@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 076 240 97 90

Çaglar Önal, affärsutvecklare
E-post: caglar.onal@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 073 666 05 37

Jennie Olsson, kommunikatör
E-post: jennie.olsson@lundby.goteborg.se
Telefon: 072 246 41 47

Parasto Javanshir, kommunikatör
E-post: parasto.javanshir@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 072 856 75 25

Daniela Ölmunger, projektledare
E-post: daniela.olmunger@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 070 785 02 01

Ghaleb Muhssen, projektekonom
E-post: ghaleb.muhssen@lundby.goteborg.se
Telefon: 031 366 70 81

Anna Holmberg, processledare
Telefon: 076 618 26 14

Maud Hartelius, projektadministratör
E-post: maud.hartelius@vastrahisingen.goteborg.se
Telefon: 031 366 53 57